Hudbou životem 2024 – hlasování

V současné době probíhá divácké hlasování, do kterého se může zapojit celá škola a podpořit tak své reprezentanty.

Odkaz na soutěžní videa i hlasování naleznete zde.

Videa v kategoriích 1. st ZŠ, 2. st ZŠ a SŠ zároveň bude hodnotit odborná porota.

Výsledky soutěže budou slavnostně vyhlášeny před koncertem MHF Talichův Beroun sólisty italské La Scally Jiřího Rajniše a jeho Napolitan Quartetu 15. 10. v 18:00 v Malém sále KD. Výsledky hlasování veřejnosti pak budou zveřejněny před samotným koncertem v 19:00 ve Velkém sále KD Plzeňka.

Město Beroun u příležitosti vyhlášení roku 2024 Rokem české hudby vyhlašuje 2. ročník soutěže pro žáky 1. a 2. stupně základních škol a studenty středních škol na území města Beroun pod názvem Hudbou životem.

Níže najdete text vyhlášení a plakát k 2. ročníku soutěže. Bližší informace k soutěži je možné nalézt také na stránkách Talichova Berounska (Talichův Beroun (talichuvberoun.com)

Text vyhlášení ZDE